top of page

Klub PrzyJaźni w Instytucie Świadomości - Kreatywne Kulodromy, Świat Ognia i Książki Tulleta

Zapraszamy do Klubu PrzyJaźni w Instytucie Świadomości!Dzięki uzyskaniu grantu z M.St. Warszawa na nasz autorski program przygotowany przez Ewelinę Naturię Pańczyk, psychotraumatologa, Terapeutę Świadomości - "Wyrównywanie Szans Rodzin poprzez Edukacyjno-Rozwojowe Zajęcia w Instytucie Świadomości" już pod koniec listopada uruchamiamy Klub "PrzyJaźni" przeznaczony dla rodzin z dziećmi 0-6 lat.

Celem Klubu PrzyJaźni jest zapewnienie rodzinom dostępu do edukacyjnych i rozwojowych zasobów, które pomogą w wyrównaniu szans i stworzeniu korzystnego środowiska dla rozwoju dzieci od najmłodszych lat.

W trakcie programu będziemy skupiać się na rozwoju i pielęgnowaniu kluczowych zasobów w życiu dziecka - bezpieczeństwa psychicznego i skutecznej edukacji. Zapraszamy wszystkie zainteresowane rodziny by wspierać i integrować mieszkańców Warszawy.


28.11.2023 r. odbędzie się inauguracja Klubu Przyjaźni wraz z zajęciami wielokierunkowego rozwoju dla dzieci 0-6 lat. 


🟡Kreatywne Kulodromy 

Kulodrom to zabawka konstrukcyjna, która wspaniale rozwinie wyobraźnię, kreatywność, umiejętności manualne i wyobraźnię przestrzenną Twojego dziecka! To wspaniała nauka poprzez zabawę i satysfakcję z tworzenia własnych tras, torów i konstrukcji, a następnie obserwowanie fascynujących rezultatów! To wspólny, wartościowy czas, który spędzisz wraz z dzieckiem mogący być początkiem nowej wspólnej, rodzinnej pasji! Wielość możliwości, ciekawe elementy, samodzielne doświadczanie i obserwowanie rezultatów, to właśnie sprawia, że podczas zabawy kulodromem dzieci już od najmłodszych lat uczą się myślenia przyczynowo-skutkowego. logiki, podejmowania decyzji i kreatywności rozwiązań. Kulodromy potrafią zająć zarówno dziecko, jak i rodzica na długie godziny, a obserwowanie torów kulek i efektów własnej kreacji jest niezwykle ekscytujące!


🔴Multisensoryczny Świat Ognia.

Poznamy żywioł ognia przez różne struktury, faktury i wzory, zapachy i aromaty. Zagramy żywioł ognia na instrumentach i odkryjemy, w czym i jak przejawia się w naszym Życiu, z czym się kojarzy i gdzie go szukać. Świat ognia to integracja sensoryczna, odkrywanie świata i dźwięki unikalnych instrumentów do samodzielnego eksplorowania. Co jeszcze? Zobaczycie!


🔵Odkrywanie książek Tulleta - seria Turlututu

Turlututu i Tarlatata to kreatywni bohaterowie pełnych przygód i angażujących książek dla dzieci. Niesamowite, pełne dźwięków, sensoryki, śmiechu, zaskoczenia i zachwytu książki, to coś, co zdecydowanie warto poznać, zapraszamy Was do wspólnego czytania odkrywania świata Turlututu w naszym klubie! A obok nich, wielu innych, równie zaskakujących i wspaniałych książek, przy których bawi się i dziecko i rodzic!


🟣Konsultacje psychologiczne dla Opiekunów z Eweliną Naturią Pańczyk, psychotraumatologiem, twórczynią Klubu PrzyJaźni. Jeśli potrzebujesz wsparcia, zapewniamy go bezpłatnie w ramach funkcjonowania naszego klubu!


✔️👨👩👧👦W Klubie "PrzyJaźni" prowadzić będziemy zajęcia mające na celu:

1. Rozwój multisensoryczny

2. Rozwój intelektualny

3. Rozwój muzyczny

4. Rozwój artystyczny i elementy teatru

5. Edukację zdrowotną

6. Rozwój kompetencji społecznych

7. Wspólne czytanie książek przez rodziców dla dzieci

8. Kino rodzinne


oraz wsparcie psychologiczne dla Opiekunów - sesje i konsultacje psychotraumatologiczne prowadzone przez Ewelinę Naturię Pańczyk.


Dzięki uzyskaniu grantu z M.St. Warszawy do końca roku 2023 r. zarówno zajęcia dla dzieci, jak i wsparcie psychologiczne jest bezpłatne dla mieszkańców Warszawy.


Zapraszamy!

Centrum Dobrostanu

Instytut Świadomości

ul. Wileńska 13/41

Warszawa

Comments


bottom of page